DIVO OTOMATİK KÖPEK KAYIŞI
DIVO OTOMATİK KÖPEK KAYIŞI
DIVO OTOMATİK KÖPEK KAYIŞI
DIVO OTOMATİK KÖPEK KAYIŞI
DIVO OTOMATİK KÖPEK KAYIŞI
DIVO OTOMATİK KÖPEK KAYIŞI
DIVO OTOMATİK KÖPEK KAYIŞI

DIVO OTOMATİK KÖPEK KAYIŞI (DIVO-0001)

Marka : DIVO
İndirim Oranı : %10 İndirim
Fiyat : ₺325,18(KDV Dahil)
İndirimli : ₺292,66(KDV Dahil)
₺292,66 'den başlayan taksitlerle

 

Divo Yeni Nesil Uzayabilen Otomatik Çok Amaçlı Köpek Uzatma Tasması 

Geri çekilebilir tasma ellerinize özgürlük garanti etmek için patentli Divo®, köpeklerinizle birlikte kaygısız olarak yürümek üzere tasarlanan köpekler için ilk geri çekilebilir tasmadır. Yuvarlak şekli sayesinde, artık telefona cevap vermek, şemsiyeyi tutmak, gazeteyi okumak veya küçük arkadaşınızı kucaklamak için kolunuzu tutamaktan geçirip ellerinizi serbest bırakabilirsiniz.

Sadece, yenilikçi "Bas-Bas" bloklama sistemi sayesinde, artık yalnızca avucunuzun avucunu tutma yerine yerleştirilen kaldıraç üzerinde iterek uzatma tasmasının çalışmasını durdurabilirsiniz.

“Bas-Bas” engelleme sistemi:

Ergonomik tutamağa yerleştirilen kaldıraç sayesinde yumruğunuzu kapatmanız ve bandın çalışmasını engellemek için kaldıraç üzerinde biraz baskı yapmanız gerekecektir. Bu sistem köpeğimizin durmasını ve bize yaklaşmasını istediğimizde yaptığımız doğal hareketi gözlemledikten sonra incelenmiştir. Bandın kilidinin açılması daha da kolaydır: “klik” sesini duyana kadar avucunuzla kaldıraç üzerinde tekrar itin ve bant yeniden çalışmaya başlayacaktır. Çok kolay değil mi?

Ellerini serbest bırak:

Yuvarlak tutamak sayesinde artık ön kolunuzu bunun içinden geçirip ellerinizi serbest bırakabilirsiniz.

“Puzzle-Kilit” Kapanış sistemi:

Akşam yemeğinde arkadaşlarınla dışarıda mısın ve küçük yavru köpeğini yanında tutmayı mı diledin? Divo® ve bulmaca kilitleme sistemi sayesinde sandalyenizin etrafındaki bantla ya da diğer tuhaf ve pratik olmayan çözümlerle düğüm atmaktan hemen kaçınabilirsiniz . Sadece tutacağı açın ve bir sandalyeye veya bir direğe asın ve tutamağı kapatın. Güvenlik düğmesine basın ve Bitti!, köpek hiç endişe duymadan her zaman yakınınızda olacak. Basit, pratik ve güvenli!

 

Benzer Ürünler